انجمن وبلاگ نویسان [آوازک]
اطــلاعــیـه مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن وبلاگ نویسان [آوازک] (http://forum.avazak.ir)
+-- انجمن: قوانین و اطلاعیه ها (http://forum.avazak.ir/forumdisplay.php?fid=79)
+--- انجمن: قوانین و اطلاعیه های انجمن (http://forum.avazak.ir/forumdisplay.php?fid=82)
+--- موضوع: اطــلاعــیـه مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) (/showthread.php?tid=5482)

صفحه‌ها: 1 2

مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - ღ♥ღ Pishi ღ♥ღ - 07/24/2013

سلام دوستان عزیز:

چندین نکته بود که بیان کردنش و خیلی ضروری دیدم،چون تا الان فکر میکردم دیگه پیش نیاد ولی متاسفانه کم نشد بلکه بیشتر هم شده.

1. اگر کسی محروم شده و یا اخراج حتما دلیلی داشته و بحث در مورد اون در انجمن درست نیست و فقط مرتبط با مدیران میشود،چون هر کاربر یک حریم خصوصی پیش مدیران داره و نباید اون حریم شکسته بشه.
پس خواهشا به هیچ عنوان در این مورد سوال و بحث نکنید چون اگر لازم باشه مدیران در انجمن قبل سوال کردن شما عزیزان مطرح خواهند کرد.

2.دوستانی که پست های ناظر و مدیریت بخش ها مختلف به آنها داده میشود ، مسئولیت در این انجمن دارند و از حرف هایی مثل من دیگه نمیخوام بیام ، قهرم ، کی میخواد من برم یا نرم و .............. جدا خودداری کنند زیرا براشون یک امتیاز منفی خیلی بزرگی به همراه خواهد داشت و نشون میده که اشتباها به آنها ارتقا داده شده است.
3. قبل از گفتن حرف هایی که در بند 2 اعلام شد باید با ادمین صحبت کنید و از متشنج کردن فضا به شدت خودداری کنید.
در صورت مشاهده به شدت برخورد خواهد شد.

4.اگر شما قصد به ترک انجمن برای مدت خاصی دارید و دوست دارید که دوستانتان مطلع گردند از گزینه غیبت که در تنظیمات کاربری شما درج گردیده بایستی استفاده شود.

5.تمام تذکرات در این تاپیک داده شده است و پس دیدن همچین مورد هایی بدون دوباره تذکر دادن اقدام میشود.

پ.ن : دوستان گلم ما اینجا همه جمع شدیم تا ساعاتی از روزمون و با خوشی و آرامش سپری کنیم پس چرا فضایی متشنج و بحث برانگیز برای خودمون درست کنیم ؟؟!! 

انشالله که دیگه اینگونه اتفاقات در انجمن پیش نیاد.

گروه مدیریتی آوازک.

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - sosoye-eshgh - 07/24/2013

کاملا درسته

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - دل شکسته - 06/08/2014

حتما گوش میدیم

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - بهار جون - 06/08/2014

اره حتما ایشالا که دیگه پیش نمیاد

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - ♥(aŞē๓໐໐ຖ(ɾơʛɦɪ ʝơơɲ♥ - 08/02/2014

ناموسا؟؟؟؟؟

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - shayan1222 - 08/02/2014

من که تازه واردم خبر ندارم چه شدهتصویر: images/smilies/use/01 (26).gif

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - mar♥yam - 09/22/2014

سلام میشه بپرسم از کدوم قسمت کد قالب رو دربافت کنم؟تصویر: images/smilies/use/01 (5).gif

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - mar♥yam - 09/22/2014

فهمیدم مرسی

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - فرهادقائمی - 11/14/2014

من که تازه اومدم وازچیزی خبرندارم ولی بازم قول می دم گوش کنم

RE: مهم. تمام کاربران عزیز توجه کنند.(در مورد اتفاقات اخیر) - zahra.r - 11/14/2014

منم تازه اومدم ولی چشم