انجمن وبلاگ نویسان [آوازک]

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه شماره فلان و از این صحبتا :D
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
خب خب سلام میکنم خدمت همه بچه های عزیز آوازک

نماز روزه هاتون قبول باشه 345

لازم دونستم بعد یه مدت بیام و یه سری قوانینی ک خودمون گذاشتیم و خیلیا دارن نادیده میگیرنشش رو گوشزد کنم . تصویر: images/smilies/yahoo/15.gif

اول اینکه بگم درجه ی یه سری از کاربران ارشد رو ازشون گرفتم .. چون خیلی داشتن دیگه سو استفاده میکردن و از این صبتا تصویر: images/smilies/use/01 (13).gif

دوما باو اینجا انجمن وبلاگ نویسانه ! بعضیا با پارک اشتباه گرفتن ! اخه دوستی توی مجازی ؟! تصویر: images/smilies/yahoo/40.gif

بیخیال باو اصن خندم میگیره بخام راجع به اینا بحرفم 345 تصویر: images/smilies/yahoo/102.gif

خب خب ، فعلا همینا .. کسی هم اعتراضی داره .. پیشنهادی داره .. میتونه بهم پ.خ ارسال کنه حتما جواب میدم تصویر: images/smilies/yahoo/45.gif

قول هم میدم اینسری مث پارسال یه سری مسابقه بزارم و جایزه ی خوب هم در کنارش 345 تصویر: images/smilies/yahoo/27.gif

اصلا چه کاریه؟؟؟22

با این دنده که داریم جلو میریم به نظرم انجمن رو به انجمن دوست یابی تغییر کاربری بدیم به صرفه تره!!!!

فقط قبلش دوتا اینکاره بیان یه گزارش بدن و بگن خداوکیلی مدت عشق و عاشقی های تو انجمنشون به 6 ماه رسیده؟؟؟

همه این دوستی ها نشانه بچه بازیه و کاملا هم بی دوامه.آخر عاقبتم نداشته....

گشتم نبود نگرد نیست345
موفق باشین....ولی من بعید مییدونم انجمن با وجود تلگرام دوباره سرپا بشه و البته عدم حضور کاربرای قدیم هم بی دلیل نمیتونه باشه!

و در ضمن کاش قبل از هر کاری مطمین میشدین و بعد دست به اقدام میزدین و زود قضاوت نمیکردین22

22222222
:Acigar:
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5